KURUMSAL


FİRMAMIZ HAKKINDA


Uşak'ta kurulan ilk evden eve nakliyat firmalarından olan Ünalan Evden Eve Nakliyat 1969'dan beri nakliyecilik hizmeti ve 1988'den beri ise Uşaklılara evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması sayesinde bugün bir çok evden eve nakliyat firması olmasına rağmen Uşaklıların en çok tercih ettiği evden eve nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. Ünalan Evden Eve nakliyat en eski firma olmasına rağmen zamana ve yeniliklere en hızlı ayak uyduran evden eve nakliyat firmasıdır. Ünalan Evden Eve Nakliyat artık müşterilerine asansörlü nakliyat hizmeti veriyor. 10 yıldır Uşak'ın gelişen ilçelerinde de müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Ünalan Evden Eve Nakliyat; çok talep gören bir firma olmasına rağmen günde 2 taşımadan fazlasını yapmamaktadır. Çünkü tamamen kendi personelimizle çalışmaktayız ve para kazanmak adına işçi pazarlarından toplama personel alıp bize güvenen müşterilerimizin evine yollayamayız. Dolayısıyla "az iş yapalım ama temiz iş yapalım" diyoruz. Yıllardır hiç bir müşterimizi yarı yolda bırakmadık, her zaman taşıma günü ve saatinde adresinizde olduk. Hiç bir işimizi yarım bırakmadık, hem şehir içi hem de şehir dışı taşımalarda müşterilerimizi zarar etme pahasına da olsa mağdur etmedik, bunu acı taşıma tecrübeleri olanlar iyi anlarlar.

Ünalan Evden Eve Nakliyat bu sektörde öyle güvenilir bir firmadır ki bazı firma sahipleri "MÜŞTERİNİN GÜVENİNİ SAĞLAMAK İÇİN BEN ÜNALAN NAKLİYAT İLE ÇALIŞTIM" diyebilmekteler.

EVDEN EVE ASANSÖRLÜ SİGORTALI TAŞIMACILIK

Asansörlü, Sigortalı ve %100 Güvenli Taşımacılık Hizmetleri

BİZE ULAŞIN 0 536 708 67 04

KALİTELİ GÜVENLİ EKONOMİK


Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması sayesinde bugün bir çok evden eve taşımacılık firma olmasına rağmen Uşaklıların EN ÇOK tercih ettiği evden eve taşımacılık firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Evden eve nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Ünalan Evden Eve Taşımacılık olarak mutluyuz; çünkü güveninizi kazanıyoruz. Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız, çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

 • 1

  Güçlü Araç Parkuru

 • 2

  Profesyonel Ekip

 • 3

  Güvenli Nakliyat

 • ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

  Şehir İçi Evden Eve Taşımacılık

 • ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

  Şehirler Arası Taşaımacılık

 • ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

  Güvenli Asansörlü Taşımacılık

 • SİGORTALI NAKLİYAT

  Sigortalı Taşımacılık

© 2017 Ünalan Evden Eve Nakliyat - Tüm Hakları Saklıdır MarkaPress